Kuidas kohe laenud välisriikidest laenu saada

Kui vajate laenu, on oluline teada saadaolevaid võimalusi. Võite valida laenu võtmise traditsiooniliselt laenuandjalt, kuid raha saamiseks on ka teisi võimalusi. Mõned neist on Internetis ja teised on hõimu laenuandjaga.

laen vastus kohe

Amazoni laenuandmine

Kui olete Amazonis laenud välisriikidest toodete müüja, võite saada Amazoni laenulaenu.See on ainult kutsetega programm, mis pakub kvalifitseeritud müüjatele lühiajalisi ärilaene.

See laenuvõimalus võimaldab teil Amazonist laenates oma laoseisu laiendada. Erinevalt traditsioonilistest pangalaenudest on sellel fikseeritud automaatne tagasimaksegraafik.

Kui palju saate laenata, sõltub see teie ettevõttest ja krediidist. Enamik tähtaegu on kuus kuni 18 kuud. Sõltuvalt laenuandjast võib aastane intressimäär (APR) olla vahemikus 1,5% kuni 10%.

Enne Amazoni laenu taotlemist peate siiski täpselt aru saama, mida võite oodata. Lisaks raha hankimisele, mida vajate varude ostmiseks või täiendamiseks, pakub see ka hulgaliselt hüvesid.

Halvad laenud

Kui vajate raha hädaolukorra või muude rahaliste vajaduste rahuldamiseks, võib halb krediidilaen olla just see, mida vajate. Kuid enne selle taotlemist tuleb meeles pidada mõnda asja.

Esiteks peate otsustama, kui palju raha vajate. Halva krediidiga laenudel on tavaliselt kõrgemad intressimäärad kui teistel võimalustel, seega on oluline sellega arvestada. Samuti peate arvestama oma tagasimakseperioodi pikkusega.

Teiseks peate otsustama, kas soovite tagatiseta laenu või tagatisega laenu. Tagatislaen sisaldab tagatist, mis muudab hea intressimäära saamise lihtsamaks. Tagatiseta laene on aga lihtsam saada ja need võivad olla teie olukorrale sobivamad.

Lõpuks peate valima laenufirma. Mõned laenuandjad on valmis tegema koostööd inimestega, kellel on halb krediidivõime ja pakkuma suuremaid rahasummasid. Teise võimalusena nõuavad mõned laenuandjad ainult minimaalset krediidiskoori.

Hõimude laenuandjad

Kui soovite kiiresti laenu saada, võivad hõimude laenuandjad olla hea valik. Seda tüüpi laenudel on teiste laenuliikide ees mitmeid eeliseid.

Kuid need võivad tekitada ka mitmeid väljakutseid. Intressimäärad võivad olla kõrged ja on oht, et jätate laenu maksmata. Samuti peate maksma lisatasusid, kui te makseid ei tee.

Võrreldes palgapäevalaenudega pakuvad hõimulaenuandjad sageli paindlikumaid järelmakseid. Enamikul juhtudel peate tagasi maksma ainult põhiosa ja intressid. Ja mõnel juhul võite isegi laenata veidi rohkem kui 500 dollarit.

Samuti ei nõua hõimulaenuandjad kindlustusprotsessi ajal krediidikontrolli. Selle asemel peate esitama sissetulekut tõendava dokumendi, arvelduskonto ja muu finantsteabe. Sageli võite eeldada, et raha on saadaval ühe tööpäeva jooksul.

Nõutav tagatis

Tagatis on vara, mida laenuvõtja laenuandjale laenu tagamiseks pakub. See kaitseb laenuandjat juhul, kui laenuvõtja jätab laenu täitmata. Tagatislaenu saamine võib olla kasulik laenuvõtjatele, kellel on halb krediit.

Laenu saamiseks vajalik tagatis on laenuandjati erinev.Näiteks nõuavad mõned laenuandjad kinnisvara ostmist laenu tagatiseks. Muud laenud võivad võimaldada laenuvõtjal pantida vara, näiteks auto.

Hüpoteek on teatud tüüpi tagatisega laen, mis nõuab sissemakset. Hüpoteeklaenuandjatel on õigus kodu tagasi võtta, kui laenuvõtja laenu tagasi ei maksa. Kui laen on täielikult tasutud, pandiõigus tühistatakse.

Mõned ettevõtete omanikud võivad kasutada laoseisu tagatisena. Jaemüüjad peavad oma laenuandjale perioodiliselt esitama ajakohastatud varude loendid. Teine tagatiste liik on saadaolevad arved.