Pożyczki HAPI w szgotówka Południowej Dakocie

Pożyczki HAPI to rodzaj kredytu hipotecznego, który oferuje finansowanie nabywcom domów o niskich dochodach. Ten rodzaj kredytu hipotecznego umożliwia kupującym zaciągnięcie pożyczki na zaliczkę lub koszty zamknięcia. Pieniądze są następnie spłacane bez odsetek, gdy właściciel domu sprzedaje dom lub refinansuje go. Istnieją jednak wymagania dotyczące tych pożyczek, takie jak ukończenie kursu Homebuyer Education.

pozyczki gotowkowe online

Rodziny o niskich dochodach i gospodarstwa domowe w Południowej Dakocie mogą ubiegać się o te pożyczki. HAPI jest instytucją finansową zajmującą się szgotówka rozwojem społeczności i jest finansowana przez Departament Skarbu USA. Program CDFI ma na celu pobudzenie rozwoju gospodarczego w społecznościach cierpiących z powodu kosztów mieszkaniowych o niskich dochodach. HAPI z siedzibą w Aberdeen stworzyła osiedla mieszkaniowe i zapewniła pomoc techniczną grupom w innych społecznościach. Jednak ta dotacja rządowa nie może być wykorzystana na własne przedsięwzięcia organizacji.

Aplikacja Hapi jest dostępna w App Store i Google Play. Po zainstalowaniu aplikacji Hapi użytkownik powinien zalogować się na swoje konto, wprowadzając nazwę użytkownika i hasło swojej uczelni. Kolejną cechą aplikacji Hapi jest program czesnego Campus Nursery. Pozwala studentowi opłacić czesne tylko niewielką częścią jego wynagrodzenia. Dzięki temu programowi podatek dochodowy pracownika jest obniżany o tę samą kwotę, dzięki czemu opłacanie czesnego jest bardziej przystępne.

Aby zakwalifikować się do pożyczek Hapi, wnioskodawca musi spełniać określone wymagania. Dla tego programu dostępna jest aplikacja online, a kandydaci mogą ubiegać się o depozyty w wysokości do 5000 USD. Te pieniądze nie są dostępne na inne cele. Jeśli się kwalifikujesz, możesz kwalifikować się do niskooprocentowanej pożyczki Hapi. Tylko upewnij się, że spełniasz wymagania i masz co najmniej 18 lat.