Půjčky na občanský tesco kreditní karta průkaz – co byste měli vědět

Pokud přemýšlíte o tom, že si vezmete půjčku na občanský průkaz, je pár věcí, které byste měli vědět. Za prvé, měli tesco kreditní karta byste si být jisti, že jste dobrým kandidátem.Zadruhé byste měli rozumět požadavkům na žádost o takovou půjčku a zatřetí byste si měli být vědomi některých běžných podvodů.

půjčka online ihned

Věřitelé, kteří přijímají ID karty

Pokud hledáte rychlou půjčku, můžete zvážit Rychlé půjčky na občanské průkazy. Nabízejí mnoho výhod, včetně nízké úrokové sazby a flexibilních platebních podmínek. Poskytují také zákaznickou podporu, zákaznický servis s nedobytnými pohledávkami a rychlé vyplacení. Můžete se přihlásit online nebo můžete získat papírovou žádost z úřadu. Abyste mohli získat půjčku, musíte být starší 18 let a musíte mít platný bankovní účet. Věřitelé však mohou vyžadovat jinou formu identifikace. Jaké formy identifikace vyžadují, zjistíte na webu poskytovatele půjčky.

Často se akceptuje rodný list, voličský průkaz nebo průkaz sociálního zabezpečení. V závislosti na věřiteli budete možná potřebovat fotokopii vašeho průkazu totožnosti. Vaše dokumenty není nutné notářsky ověřit. Pokud máte průkaz totožnosti, jehož platnost vypršela, můžete získat náhradní od státního úřadu pro životně důležité záznamy. Státy Tennessee a Kalifornie vám umožňují používat průkaz totožnosti, jehož platnost vypršela pět let nebo méně.

Obnova knih a médií

Knihovny BC nabízejí řadu způsobů, jak obnovit knihy a média na váš průkaz totožnosti. Můžete zavolat, obnovit online nebo navštívit nejbližší pobočku knihovny. Pro některé položky také platí zvláštní pravidla.

Knihovna BC má výpůjční dobu, která se může lišit v závislosti na typu materiálu. Například obecné sbírkové knihy lze jednou obnovit, ale hudební a audiovizuální materiály nikoli. Více informací naleznete na webových stránkách knihovny.

Kromě standardní výpůjční doby existuje jednorázové období prodlužování. To je obvykle dva týdny, ale může se lišit. V některých případech můžete být schopni obnovit svou půjčku telefonicky nebo prostřednictvím funkce InfoHawk „Můj účet“. Případně si můžete knihu prodloužit osobně v místní knihovně kampusu UNC. Osobní obnovení je však považováno za nové půjčky.

Informace o obnově materiálů knihovny můžete také získat pomocí LCU DISCOVERY. Zobrazuje seznam materiálů vaší knihovny a jejich termíny. Systém také poskytuje odkaz na váš účet, takže můžete obnovovat materiály online. Musíte poskytnout průkaz totožnosti s fotografií.